Profil firmy

Společnost RD AUDO s.r.o. vznikla počátkem roku 1998 jako obchodní společnost akciové společnosti vyrábějící montované dřevostavby. Její hlavní činností od svého založení bylo zlepšení úrovně a rozsahu poskytovaných služeb v oblasti výstavby montovaných rodinných domků, a to především v obchodní, legislativní a marketingové oblasti.

Naše společnost navazovala na původní činnost obchodní divize akciové společnosti v oblasti montovaných rodinných domků a kvalitativně rozšiřovala své podnikatelské aktivity i o výstavbu montovaných rodinných domků.

Koncem roku 1998 společnost RD AUDO, spol. s r.o. plně převzala veškerou výrobní náplň včetně osvědčeného konstrukčního systému (AS) a začala úspěšně pronikat i na zahraniční trhy.

I za krátkou dobu působení nabízí společnost RD AUDO, spol. s r.o. svým zákazníkům především kvalitu, rychlost, spolehlivost, profesionalitu a velice příznivé ceny, o čemž se přesvědčila řada dosavadních zákazníků.


Základní informace

Firma RD AUDO s.r.o. se zabývá výrobou a montáží vrchní stavby montovaných rodinných domů a stavebních občanských objektů konstrukčního systému AS.

Montované AS objekty jsou určeny pro klimatickou oblast střední Evropy. Vzhledem k aplikovanému fasádnímu systému je možné umístění objektů i v extrémně studených a teplých oblastech.
Montované AS objekty lze osadit na základovou desku, částečně nebo úplně podsklepenou. Vnitřní dispozice objektu je možné upravit přemístěním příček dle požadavku zákazníka.
Montované AS objekty garantují vysokou kvalitu dodávky vrchní stavby, která je zaručená dozorovanou výrobou a ověřena atestem Ri U DIN 1052 a certifikátem ISO 9001:2001
Montované AS objekty vykazují skladbou sendvičového systému vysoké energetické úspory.
Montované AS objekty umožňují dispoziční variabilitou výstavbu rodinných domů samostatných, řadových nebo dvojdomků, zahradních chat i občanských staveb s individuálním podnikatelským záměrem.

Základním prvkem je sendvičová stěna, o délce až 11 m s plastovými okny a vchodovými dveřmi. Nosná konstrukce této stěny se skládá z dřevěného rámu, oboustranně opláštěného dřevoštěpkovou (OSB), cementotřískovou (Cetris) nebo cementovláknitou (Cemvin) deskou a vnitřní tepelně-zvukovou izolací (Isover, Rotaflex, Rockwool). Z exteriérové strany je panel opatřen zateplovacím systémem s plastickou omítkou, z interiérové strany sádrokartonovými deskami s konečnou úpravou malířskými přípravky nebo keramickým obkladem.


Naše firma nabízí


Platební podmínky

Všeobecné platební podmínky se řídí následujícím splátkovým harmonogramem. Konkrétní podmínky se řeší individuálně se zákazníkem dle jeho požadavků.

  1. záloha 100.000,- Kč při podpisu smlouvy o budoucí smlouvě, tato záloha bude odečtena od poslední splátky
  2. 35 % z ceny díla do 10 dnů od podpisu smlouvy o dílo
  3. 25 % z ceny díla do 5 dnů po dokončení a převzetí hrubé stavby
  4. 20 % z ceny díla do 5 dnů po dokončení a převzetí uzavřené hrubé stavby
  5. 15 % z ceny díla do 5 dnů po dokončení fasády, dlažeb, obkladů a malby
  6. 5 % z ceny díla do 7 dnů po kompletním dokončení a převzetí stavby

Platební podmínky a fázi dokončení stavby přizpůsobíme Vašim možnostem a představám.


Skladba panelů

obvodová stěna

 

 

R=6,04 m2KW-1

k=0,166 W/m2K

nosná stěna

nenosná příčka